Щиро вітаємо колектив Розумівського будинку культури  з почесною відзнакою!

Дата: 04.06.2020 15:31

Фото без описуФото без опису

Відповідно до наказу Міністерства культури України від 30.06.2017р.    № 619 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс клубних закладів у сільській місцевості», наказу Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації від 30.01.2020 № 035-осн «Про участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі клубних закладів у сільській місцевості» протягом травня 2020 року у Запорізькій області проводився регіональний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості.

На розгляд обласного оргкомітету були представлені підсумкові матеріали 16 клубних закладів - переможців відбіркових турів з 6 районів та 9 об'єднаних територіальних громад Запорізької області.

При підведенні підсумків огляду-конкурсу були враховані показники оцінки роботи сільських клубних закладів, передбачені у Положенні:
- наявність у клубному закладі постійно діючих та кількість новоутворених клубних формувань;
- різноманітність форм культурно-дозвіллєвої роботи;
- рівень кадрового забезпечення;
- системність, новаторство та нетрадиційні форми діяльності клубного закладу;
- участь клубних закладів у міжнародних, всеукраїнських, регіональних культурно-мистецьких заходах;
- стан матеріально-технічної бази клубного закладу;
- взаємодія з навчальними та позашкільними навчальними закладами;
- співпраця з громадськими організаціями, національно-культурними товариствами, творчими об'єднаннями;
- висвітлення практики і досвіду роботи закладу в засобах масової інформації.

За результатами регіонального етапу  Всеукраїнського конкурсу – огляду Розумівський будинок культури комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, директором якого є Коваль Владислава Ісломжанівна посів  ІІ почесне місце.

Щиро вітаємо колектив Розумівського будинку культури  з почесною відзнакою. Бажаємо творчих злетів, нових перемог, процвітання  та  подальшого  розвитку!

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради