Шановні маленькі читачі та їх батьки!!!

Дата: 09.06.2020 10:32

@nova.poshta.official в партнерстві з @foundDZ подарувала бібліотекам Долинської сільської ради яскраві та цікаві книги – казки з ілюстраціями українських художників.

Приходьте до бібліотеки – книги вже чекають на Вас!

Ці книжки є незвичайними, вони по справжньому особливі. А вирізняються з поміж інших тим, що містять QR-коди, завдяки яким у Вас є чудова можливість наочно поспостерігати за "живими" зображеннями та послухати казку на трьох мовах: українською, російською та англійською, і навіть грати з її персонажами. Для цього потрібно лише на Ваш телефон завантажити спеціальний безкоштовний додаток. Книжки «Спляча красуня», «Кіт у чоботях», «Лускунчик і Мишачий король» великого формату, ілюстрації усі надзвичайно яскраві, справді казкові! Читаючи таку книжечку, складається враження, що Ви переглядаєте справжнісінький мультсеріал.

КЗ «Центр культури та  дозвілля» Долинської сільської ради