"Скриньки здоров'я" від Міжнародного благодійного фонду "Карітас Україна"

Дата: 10.06.2020 10:44

В рамках заходів запобіганню поширенню короновірусу (COVID-19) Долинська об’єднана територіальна громада  звернулась за допомогою до Міжнародного благодійного фонду «Карітас Україна» у виділенні захисних та санітарно-гігієнічних засобів для забезпечення медичних закладів громади. 09 червня «Скриньки здоров'я» із захисними засобами були доставлені до громади та передані медичним працівникам КНП "ДЦПМСД" Долинської сільської ради, щоб вони могли подбати про своє здоров'я та здоров'я жителів нашої Долинської об’єднаної територіальної громади.

Фото без описуФото без опису
          Висловлюємо щиру подяку Міжнародному благодійному фонду «Карітас Україна» за турботу, чуйне відношення та підтримку. Упевнені, що поєднуючи наші зусилля, ми зможемо здолати COVID-19.