Перевірка суб'єктів господарювання на території Долинської ОТГ!

Дата: 23.06.2020 15:50

У зв'язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» внесених постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 480 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС м. Києва від 13.06.2020 № 10, протокольного рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області від 16.06.2020 № 22, протокольного рішення позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Запорізького району від 18.06.2020 № 22, рекомендаційного листа від  Запорізького  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області,відповідно до розпорядження голови сільської ради № 77 від 22.06.2020, 23 червня мобільна група з питань перевірки дотримання обмежувальних заходів суб’єктами господарювання та фізичними особами у складі:

• Мироненко Юрій Сергійович, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу – голова комісії;
  • Радутна Оксана Володимирівна, начальник відділу кадрового та правового забезпечення – член комісії;
  • Кузьменко Анастасія Сергіївна, начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» - член комісії;
  • Шостак Юлія Петрівна – головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Запорізького районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, здійснили перевірку з дотримання усіма суб’єктами господарювання незалежно від форм власності та населенням обмежувальних заходів які діють під час карантину на території Запорізького району, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2 на території Долинської сільської ради.
  • Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
  • Фото без описуФото без описуФото без опису