Шановні мешканці громади!

Дата: 24.06.2020 15:20

Покіс трави – це один із елементів комплексної роботи з благоустрою, який необхідний для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду ваших  дворів. Тому, Долинська сільська рада закликає всіх жителів громади здійснити покіс трави біля своїх осель та прилеглих до неї територій.

Відповідно Правил благоустрою населених пунктів на території Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області ( рішення від 20.12.2018 року № 14)  «до прилеглої території відноситься  територія тротуару чи земельної ділянки зони вздовж огорожі до проїжджої частини вулиці (при наявності з права або зліва), в разі відсутності проїжджої частини на відстані 15 метрів, а також кювети перед земельною ділянкою, вздовж та позаду.»

На власників садиб, під парканами яких височіють бур’яни, складаються протоколи про порушення Правил благоустрою( ст. 152 КУаП). Відповідно до них адмінкомісія може призначити штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень.