Нагородження учасників конкурсу до Дня Конституції України!

Дата: 02.07.2020 08:29

Напередодні Дня Конституції України комунальний заклад «Центр культури та  дозвілля» Долинської сільської ради  оголосив творчий  онлайн конкурс «Моя Україна талантами квітне», метою якого було в умовах карантину  активізувати творчий потенціал  дітей, молоді  та  дорослих, сприяти  розвитку  художньої майстерності,  формуванню національно –патріотичної свідомості.

Протягом  конкурсу  було надіслано 28 художніх номерів. Всього задіяно учасників – 41. Роботи учасників  оцінювалися  за  такими критеріями:

• Рівень виконавської майстерності,
  • Відповідність темі,
  • Креативність,
  • Самобутність,
  • Розкриття  ідеї,
  • Емоційність,
  • Оформлення  роботи.

До складу  журі входили:

Голова журі: директор КЗ «Центр культури та  дозвілля» Долинської сільської ради Галушка О.А.

Члени журі: секретар Долинської сільської ради Рибак С.О., заступник  сільського голови з гуманітарних питань Долинської сільської ради Данільчак Г.В., головний  спеціаліст КЗ «Центр культури та  дозвілля» Деркач Я.В., завідувач Долинської бібліотеки Яковчук С.О.

Надзвичайно складно було членам  журі  оцінювати кожну творчу  роботу, адже всі учасники підійшли до виконання  завдання конкурсу  надзвичайно  відповідально: ретельно підбирали локації для зйомок, музичний  супровід, репертуар, проявляли високий  рівень виконавської майстерності.

Всі конкурсі  роботи оцінювалися за  трьома віковими категоріями:

• І категорія - діти  до 6 років;
  • ІІ категорія -  від 7  до 18 років,
  • ІІІ категорія – від 18  років.

За кожною номінацією журі  обрало І, ІІ та ІІІ місця. Тож, до найголовнішого:

У першій  віковій категорії (діти до 6 років):

Почесне ІІІ місце зайняла вихованка КЗДО «МРІЯ» ТІХОНОВА СОФІЯ,

Почесне ІІ місце зайняла вихованка КЗДО «МРІЯ»  БІЛА ТЕТЯНА

Призове І місце зайняла  учасниця  художньої самодіяльності Розумівського будинку культури МЄШКОВА ОЛЕСЯ

У другій віковій  категорії від (7 до 18 років):

Почесне ІІІ місце зайняла учасниця  гуртків  Новослобідської бібліотеки КОСТЮКОВА МАРІЯ

Почесне ІІ місце  розділили  учасниця   художньої самодіяльності Нижньохортицького клубу ОЛІЙНИК АЛІНА та  учасник художньої самодіяльності Розумівського будинку культури ЩЕРБАК ОЛЕКСАНДР.

Призове І місце розділи учасниця  художньої самодіяльності Нижньохортицького клубу КІСС КАТЕРИНА та  тріо дівчаток, які  є учасницями  художньої самодіяльності Долинського клубу: ТІТІЧКО ДАР’Я, КОТЕНКО ЄЛИЗАВЕТА та ЧАЛА МАРІЯ.

У третій віковій категорії  (від 18 років):

Почесне ІІІ місце зайняв учасник  художньої самодіяльності Високогірненського клубу  ХАНІН ДМИТРО

Почесне ІІ місце розділили вокальний  колектив «ГАРМОНІЯ» Розумівського будинку культури та  учасниця  художньої самодіяльності Долинського клубу ДАНІЛЬЧАК ЄВГЕНІЯ

Призове І місце   розділили вокальний  колектив «ЗОЛОТА МОЛОДЬ» Високогірненського клубу та учасниця вокального колективу «Золота молодь» МОРОЗ ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА.

Вітаємо переможців  з призовими місцями та  щиро дякуємо кожному конкурсанту  за активну  участь  у  творчому  онлайн конкурсі. Ми пишаємося  кожним  з вас, адже ви продемонстрували свою активну  життєву позицію, любов  та повагу до рідної  Батьківщини!

Кожен учасник  був  нагороджений почесною подякою  та відзначений солодким подарунком. Висловлюємо щиру подяку  голові  Долинської сільської ради Федчуку  Богдану Михайловичу за підтримку  конкурсу та  сприяння у придбання  солодких подарунків.

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради