Навчання працівників відділу "ЦНАП" Долинської сільської ради

Дата: 10.07.2020 12:14

8-9 липня на виконання проекту (програми) міжнародної технічної допомоги «U-LEAD Європою» в приміщенні відділу «ЦНАП» Долинської сільської ради пройшов тренінг  по підготовці в роботі працівників ЦНАП Долинської сільської ради. Модератов Євген Астрашенок  розповів:

•  про роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізацію власних та делегованих повноважень у сфері надання  адміністративних послуг;
  •  про адміністративні послуги,їх типові проблеми та належну організацію надання;
  •  про  порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.

Працівники ЦНАПУ мали змогу попрактикуватись у складанні інформаційних карток адміністративних послуг, а саме правильність  та змістовність  їх написання. Обговорили  проблеми одержання адміністративних послуг. Також кожен учасник тренінгу мав можливість  розповісти про  «свій ідеальний ЦНАП».