Тренінг «Щасливе батьківство»

Дата: 15.07.2020 15:50

Виховання дітей - це важлива справа. Учитися буди добрими батьками власним дітям  ніколи не пізно. Для того, щоб наші діти виростали у здоровому і безпечному середовищі у власній домівці та в суспільстві, нам, дорослим, треба весь час розширювати свої знання і навички спілкування.

З цією метою  завідувач Долинської бібліотеки Яковчук Світлана Олександрівна провела тренінг під назвою «Щасливе батьківство». Завдання цього тренінгу - поглибити знання батьків з питань виховання дітей та дати їм можливість поділитися своїм досвідом сімейного виховання.

За підсумком заходу,  кожен  проаналізував  дитячо-батьківські стосунки та зробив власний висновок, який допоможе уважніше ставитися до виховання дітей. Також  учасники отримали інформаційну брошуру з порадами, які допоможуть правильно формувати взаємини з дітьми.

КЗ «Центр культури та дозвілля»

Долинської сільської ради