Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Регіональна комісія Запорізького відділення повідомляє, що Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) оголосив проведення конкурсу за програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Дата: 23.07.2020 08:23
Кількість переглядів: 653

 

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед  Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про  банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

Заявки та документи для участі в конкурсі приймаються регіональною комісією Запорізького відділення з 21 липня 2020 року по 19 серпня 2020 року за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вулиця Святого Миколая, будинок 37В.

Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться комісією з  питань надання фінансової підтримки фермерським господарствам (Укрдержфонд, м.Київ, вулиця Б. Грінченка,1)

Заявки та документи подаються керівником фермерського господарства (уповноваженою особою) особисто або надсилаються рекомендованим листом на адресу регіонального відділення Укрдержфонду. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Перелік документів, які подаються  для участі у конкурсі, передбачений п.8 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2008 року № 1102 (за змінами). З ним можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду (www.udf.gov.ua) або отримати особисто в регіональному відділенні Укрдержфонду.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора