Сьогодні свої двері відчинив комунальний заклад дошкільної освіти "Мрія"!

Дата: 17.08.2020 10:19

Дитсадок вітає малюків! Після проведення ремонтних робіт КЗДО "Мрія" знову відчинив свої двері для дошкільнят.Малят зустрічали клоун Кльопа та клоунесса Ксюша , які смішили малюків, та грали з ними у веселі ігри. Вони принесли з собою мішечок передбачень, для батьків вихованців.
Дошкільнята з захопленням і неабиякою цікавістю виконували всі поставлені жартівливі завдання, приймали участь у рухливих іграх та виконували зарядку разом із клоунами.
Під час розваги в очах кожної дитини було приємне здивування, а на обличчі – посмішка! Малят чекають відремонтовані ігрові майданчики, групові і спальні кімнати, іграшки та розваги.