19 серпня в Україні православні християни святкують Яблучний Спас.

Дата: 19.08.2020 13:19

Цього дня літо переходить в осінь, настає Преображення не тільки Господа нашого, а й природи. Приходить час для того, щоб їсти яблука і пекти пиріжки з ними.

З нагоди свята  в бібліотеках Долинської сільської ради  оформлені  тематичні  виставка з вітаннями.

Фото без описуФото без описуФото без опису

А завідувач Долинської бібліотеки Яковчук С.О. та завідувач Долинського клубу Нікуліна Ю.Ю підготували цікаву відео розповідь про приготування традиційних пісних пиріжків з яблуками за  рецептом  наших прадідів.

Вітаємо з Яблучним Спасом і всім серцем бажаємо медового смаку щастя у житті, соковитих і смачних яблук у кошику, звільнення душі від усього сумного і недоброго. Нехай цей день наповнює кожного силами і здоров’ям, бажаємо усіх благ і чистих надій.

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради