Їхня робота – як повітря. Поки вона виконується – її не помічають, та кожен мінімальний збій у цій системі відразу викликає шквал емоцій у споживачів.

Дата: 20.08.2020 10:39

Сьогодні,хочеться не просто поговорити, згадати, але й  подякувати працівникам комунального підприємства  Долинської сільської ради за  сумлінне ставлення до щоденних обов'язків, вияв доброзичливості до людей – споживачів послуг.

Згідно  звіту директора Комунального підприємства «Долинське КГП»на території Долинської ОТГ  проводиться наступна робота:

- Згідно  графіка кожну неділю, двома машинами, проводиться вивіз сміття з 8 населених пунктів Долинськоі громади

- раз на місяць  працівниками КП виконується прибирання сміття навколо сміттєвих баків  у всіх населених пунктах

- проводиться робота з боржниками по наданим комунальним послугам

-  кожну останню суботу місяця проводиться виїзд по селах для  прийняття комунальних платежів від населення

- проводиться  профілактична робота  по забезпеченню безперебійної подачі питної води (мийка водонапірних башт та профілактика насосного обладнання)

- проводяться роботи з благоустрою кладовищ(демонтаж старої огорожі, вирубка кущів, дерев, косіння трави та прибирання сміття), ремонтують та встановлюють  в населених пунктах громади сміттєві баки

-  заключають  нові договора по водопостачанню та вивозу ТПВ, в тому числі з юридичними особами

- усуваються аварійні ситуації (пориви водогону)

- ремонтуються службові автомобілі, які на даний час експлуатуються

- модернізація  насосного обладнання в дитячому садку с. Розумівка

будівництво оглядової ями над свердловиною та заміна каналізаційного люку

- будівництво дренажної ями для стічних вод в с.Розумівка

прокладення каналізації для рукомийників в школі с.Розумівка.

І це ще не весь  список робіт, яку виконують працівники комунального підприємства Долинської сільської ради.

І ще раз хочеться подякувати команді комунального підприємства та їх керівнику – Заруденському Сергію Вікторовичу та побажати,  щоб у ваших відносинах із споживачами завжди панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння.