Як у Долинському пройшла церемонія підняття Державного Прапора України!

Дата: 25.08.2020 14:05

З нагоди відзначення національного свята з дотриманням карантинних норм у Долинському відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

На святі були присутні почесні гості:. заступник сільського голови з гуманітарних питань Долинської сільської ради Данільчак Г.В., заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Долинської сільської ради Мироненко Ю.С. , заступник голови ГО "Ветеран Долинської громади", директор КП "Долинське КГП" Заруденський С.В., молодший сержант Кузьмін С.В. та старший солдат Кузьмін Д.С.

Право підняти Державний Прапор України було надано молодшому сержанту Кузьміну С.В. та старшому солдату Кузьміну Д.С.

Зі знаменним святом української державності привітала всіх присутніх Данільчак Г.В., заступник голови з гуманітарних питань Долинської сільської ради.

Музичне вітання зі святом подарувала глядачам учасниця художньої самодіяльності Долинського клубу Данільчак Євгенія, виконавши пісню "Молода Україна". А учасниця художньої самодіяльності Долинського клубу Мартинова Юлія продекламувала вірш - привітання.

Від усього серця вітаємо всіх з Днем Державного Прапора України та бажаємо, щоб ваше життя було яскравим та багатим, як кольори Державного стягу: блакитним і мирним, як небо, жовто- золотистим , як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту й щастя кожній родині!

Зі святом вас!

КЗ «Центр культури та дозвілля»

Долинської сільської ради