Напередодні відзначення Дня Державного Прапора України в закладах культури Долинської сільської ради відбулися культурно – мистецькі заходи.

Дата: 25.08.2020 14:15

Відтак маленькі читачі Долинської бібліотеки брали участь у майстер - класі з виготовлення прапорців, під час якого не тільки виготовили символ держави, а й поглибили свої знання про історію синьо- жовтого стягу. Також у біблотеці  діє тематична  виставка літератури "Краса і велич символів держави".

Всі  охочі  мають змогу ознайомитися з патріотичною виставкою "Прапор миру, вірності та волі», яка діє у  Розумівській  бібліотеці.

У Нижньохортицькій бібліотеці такождіє  патріотично-лірична композиція "Стигла нива, небо синє".

Привітання від працівників та учасників художньої самодіяльності Бабурського клубу та бібліотеки.

Привітання від працівників та учасників художньої самодіяльності Нижньохортицького клубу та бібліотеки.

КЗ «Центр культури та дозвілля»

Долинської сільської ради