Дата: 26.08.2020 13:56

28  серпня  творчі  колективи Долинської сільської ради  братимуть участь у Всеукраїнському фестивалі – конкурсу «KIRILLOVKA - FEST»,   який відбудеться  на  базі  Кирилівського селищного будинку культури №1 – філія та Кирилівського селищного будинку культури №2 – філія комунального закладу «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області.

Хореографічний  колектив «Фаворит» Розумівського будинку культури під керівництвом керівника колективу Бібік Ольги Володимирівни  готують презентувати на розсуд поважного журі  дві  хореографічні  композиції «Гопак» та «Ой, ти, весно», які представлені у  двох номінаціях: народна  хореографія та  народний  стилізований  танець.

( колектив «Фаворит»)

Також від Розумівського будинку культури на фестиваль – конкурс готується вокальний колектив «Гармонія», керівник – Кириєнко Світлана Іванівна. Учасниці  колективу на чолі  зі Світланою Іванівною  підготували пісенні композиції у жанрі  «народний  вокал» «Гей, соколи» та  «Ой продала дівчина курку».

( колектив «Гармонія»)

Представлятимуть нашу  громаду  на конкурсі  і поважні учасниці  вокального колективу «Золота  молодь» Високогірненського клубу, які заспівають колоритні українські пісні «Їхали хлопці три запорожці» та «Спіла вишенька в  саду».

( колектив «Золота молодь»)

Шановні  конкурсанти! Ми щиро бажаємо вам успішного виступу, наснаги, витримки, сил, та  найголовніше – перемоги! Ви окраса  нашої громади! Ми підтримуємо  та вболіваємо за вас!

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради