До уваги, мешканців громади!

Дата: 31.08.2020 13:05

Згідно наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області № 954 від 28.08.2020 року Запорізьке районне управління Головного управління Держродспоживслужби в Запорізькій області повідомляє, що на виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в  Запорізькій області у ІІІ-ІV кварталах 2020 року відбудеться осіння кампанія по пероральній імунізації диких м’ясоїдних повітряним способом та наземним розподілом.

Пероральна імунізація проводитиметься   шляхом розповсюдження їстівних  брикетів з вакциною проти сказу на мисливських угіддях, лісосмугах, пасовищах де є  природній ареал життя диких м’ясоїдних тварин (лисиці, єнотовидні собаки, борсуки, вовки). Орієнтовно кампанія розпочнеться у вересні місяці. Про точні дати проведення заходу буде повідомлено пізніше