A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Доземний уклін Вам, творці перемоги!

Дата: 04.09.2020 10:09
Кількість переглядів: 547

 

 

         2 вересня 2020 року у світі відзначається 75-та річниця закінчення Другої світової війни. З нагоди відзначення цієї дати, а також враховуючи вагомий внесок Українського народу у перемогу над нацизмом, у закладах культури Долинської сільської ради відбулися інформаційно – просвітницькі та меморіальні  заходи.

 

         Учасники художньої самодіяльності Розумівського будинку культури вшанували пам’ять покладанням квітів до місць поховань загиблих учасників Другої світової війни.  А у Розумівській бібліотеці оформлена виставка-пам’ять “У бронзі і граніті, у книгах і піснях – їх подвиг буде жити у віках”.

 

(фото Розумівський  будинок культури)

 

          У Новозапорізькій бібліотеці діє книжкова виставка " Згадай, Україно, вогненні роки...".  Також вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні покладанням квітів до Братської могили с.Нове Запоріжжя.

 

 

(фото Новозапорізька бібліотека)

 

        З нагоди  відзначення 75 -ої річниці закінчення Другої світової війни жителі с.Нижня Хортиця, працівники Нижньохортицького клубу та бібліотеки вшанували пам'ять загиблих солдатів хвилиною мовчання та здійснили покладання квітів до Братської могили.

 

(фото Нижньохортицький клуб )

 

        У Нижньохортицькій бібліотеці оформлена виставка-меморіал "Пам'ять тим, хто не прийшов з війни".

 

(фото Нижньохортицька  бібліотека)

 

 

          Сьогодні працівники Високогірненського клубу вшанували пам'ять невідомого солдата хвилиною мовчання та покладанням квітів.

 

(фото Високогірненський клуб )

 

Тематична виставка – інсталяція оформлена працівниками Бабурського клубу та бібліотеки. Всі  бажаючі мають змогу  ознайомитися  з речами та  предметами, які знаходяться в куточку бойової слави рідного краю.

(фото Бабурський клуб та бібліотека)

 

         Ми пам’ятаємо усіх героїв чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

КЗ «Центр культури та дозвілля»

Долинської сільської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора