Відкриття Високогірненського фельшерського пункту!

Дата: 04.09.2020 15:27

04.09.2020 року в селі Високогіне відкрили новий фельдшерський пункт КНП «Долинське ЦПМСД ЗР ЗО». На урочисте свято до Дня відкриття пункту, з привітаннями, приїхали почесні гості, а саме сільський голова - Богдан Федчук, голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін, керівник апарату обласної державної адміністрації – Зінаїда Бойко.

Тепер жителі села Високогірне завжди можуть звертатись  до фельдшерського пункту за первинною допомогою, в якому є все необхідне для її надання.

Після урочистого свята, гості мали змогу помилуватись краєвидами всієї Долинської ОТГ її навчальними та дошкільними закладами, світлицею в селі Долинське, а також приміщенням в якому незабаром буде створений Центр надання адміністративних послуг для жителів сіл Долинської ОТГ.