Вітаємо з перемогою голову Долинської ОТГ - Федчука Богдана Михайловича!

Дата: 18.09.2020 13:10

З нагоди Дня батька, який відзначають кожну третю неділю вересня, вже четвертий рік поспіль в області проводиться конкурс «Батько року». Конкурс  відзначає взірцевих батьків, що досягли успіхів не лише у професії, а й у вихованні дітей.

Цього року переможцями ж стали 46 чоловіків в різних категоріях: культура та мистецтво, промисловість, охорона здоров’я, органи місцевого самоврядування та державна служба, військова служба та багато інших.  Їх привітав голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін.

В українській родині саме батько завжди відігравав важливу роль. Перш за все, через те, що брав на себе відповідальність за свою родину й своїх дітей. Серед переможців у номінації  «Батько-працівник органів місцевого самоврядування» - переміг голова Долинської об’єднаної територіальної громади -  Богдан Федчук.  Він виховує 7 – мох дітей та  переконаний, що бути батьком – особлива гордість та відповідальність.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Шановний, Богдане Михайловичу бажаємо Вашій сім’ї згоди й любові, міцного здоров’я  та успіхів в роботі!