A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Інформація Долинської сільської територіальної виборчої комісії!Зареєстровані кандидати на посаду голови Долинської сільської ради та кандидати в депутати Долинської сільської ради!

Дата: 28.09.2020 09:15
Кількість переглядів: 1199

Округ № 1

1.Тімофєєва Дар’я Сергіївна

2.Біла Наталія Миколаївна

3.Барилюк Юлія Андріївна

4.Швидка Ія Вікторівна

5.Долгіх Олексій Петрович

6.Логачова Анна Степанівна

7. Уткіна Наталія Іванівна

8. Тупіков Пилип Олегович

9. Саджениця Ірина Леонідівна

 

Округ № 2

1.Заруденська Любов Василівна

2. Рибак Світлана Олександрівна

3.Макогон Олександр Олександрович

4.Муравйов Геннадій Геннадійович

5.Заруденський Сергій Вікторович

6.Тарасов Микола Борисович

7.Куцоконь Юрій Анатолійович

8. Іпатов Олександр       Віталійович

9.Кауров Денис Олегович

10.Желудько Віталій Васильович

11.Клєбан Наталія Анатоліївна

12.Кабко Роман Леонідович

 

 

Округ № 3

1.Дікенштейн  Наталя Вікторівна

2.Шмиголь Олег Олександрович

3. Бабашкіна Олена Анатоліївна

4.Кирпа  Наталія Василівна

 

 

Округ № 4

1.Кузьменко Наталія Федорівна

2. Аршиннік Олександр Григорович

3.Шевчено Федор Іванович

4.Льовочкін Валерій Володимирович

5.Ревенко Наталія Олександрівна

6. Полієктов Роман Альфредович

7.Слободянюк Дмитро Борисович

 

Округ № 5

  1. Кушнер Лариса Дмитрівна
  2. Кратюк Людмила Пантеліївна
  3. Кашицький Сергій Євгенійович
  4. Кашицький Олександр   Євгенович
  5. Чайка Сергій Анатолійович
  6. Петренко Віталій Олександрович
  7. Міронова Євгенія Сергіївна
  8. Мовчан Сергій Іванович
  9. Фанагей Микола Володимирович
  10. Друзь Дмитро Анатолійович

 

Округ № 6

1.Бурцева Ірина Іванівна

2. Москаленко Наталія Петрівна

3.Коваль Валерій Миколайович

4. Мокієнко Олександр Володимирович

5. Білик Юрій Миколайович

6. Сапронова Тетяна Борисівна

7.Солопенко Євген Володимирович

8. Білик Світлана Яківна

9. Назаренко Галина Сергіївна

10. Кізей Наталія Володимирівна

11. Деркач Яна Вікторівна

 

 

Округ № 7

1.Осін Олексій Вікторович

2.Савчук Валерій Володимирович

3.Шевченко Валентин Іванович

4.Рижков Ігор Олександрович

5.Кириченко Юлія Олександрівна

6.Бубела Сергій Іванович

7.Коваль Ірина Миколаївна

8. Трусова Тетяна Ігорівна

9.Пилипенко Таїсія Іванівна

10. Марченко Марія Петрівна

11.Олінкевич Лідія Петрівна

12.Чученко Людмила Миколаївна

13.Москаленко Тетяна  Вікторівна

14. Тонконог  Олена Михайлівна

15. Малафєєва Елеонора Володимирівна

16.Харченко Ілона Юріївна

17.Скорик Михайло Петрович

18.Сергієнко Володимир Сергійович

 

 

Округ № 8

1.Білик Марія Олександрівна

2.Курносов Роман Костянтинович

3. Андрєєва Олена Іванівна

4.Лагно Юрій Петрович

5. Татаренко Світлана Валеріївна

6.  Петров Владислав Віталійович

7. Сиволап Андрій Вікторович

8. Огренич Дмитро Володимирович

9. Король Олександр Олексійович

10.Бібік Наталія Миколаївна

11.Харченко Юлія Володимирівна

12.Іванченко Анна Сергіївна

13. Андрющенко Тетяна Миколаївна

 

 

На посаду сільського голови зареєстровані такі кандидати:

1.Федчук Богдан Михайлович – діючий сільський голова

2.Васюк Анатолій Григорович -  фізична особа-підприємець

3.Федоряк Віктор Юрійович – приватний підприємець

4. Хижняк Світлана Вікторівна – приватний підприємець

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора