Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Запорізьке відділення управління ВД Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє!

Дата: 28.09.2020 10:35
Кількість переглядів: 496

 

За період з 12 вересня по 18 вересня 2020 року до Запорізького відділення надійшли:                      3 повідомлення про випадок хронічного професійного захворювання, 11 повідомлень про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 та 4 повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництві, з яких повідомлень про випадки смерті та зі смертельним наслідком, групові випадки, а також з тяжкими наслідками – не зареєстровано.

На одному з комунальних підприємств м. Запоріжжя під час встановлення контейнера на спеціальний транспорт працівнику притисло праву руку між стінкою контейнера та кузовом спецтранспорту, в результаті чого працівник отримав травму вказівного пальця. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

Під час пересування по території різних підприємств м. Запоріжжя двоє працівників оступилися та впали, в результаті одна потерпіла травмувала ліву кисть руки, друга – пошкодила зв’язки правої ноги. На підприємствах створені комісії з розслідування нещасних випадків, які з’ясовують обставини та причини їх настання.

В одному з закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя виникла бійка між пацієнтом та його лікарем, в результаті чого лікар отримав легкі травми голови. В медичному закладі створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора