Вітаємо з Днем працівника освіти!

Дата: 02.10.2020 08:38

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Так,01 жовтня за сприянням голови сільської ради – Федчука Богдана Михайловича та депутата Запорізької обласної ради – Кузьменка Романа  Олександровича, працівники відділу освіти молоді та спорту мали змогу відсвяткувати своє професійне свято та нагородити почесними грамотами тих хто все своє життя віддає навчальному процесу.

Фото без описуФото без опису

Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Наша глибока повага Вам, дорогі освітяни, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!

З повагою,