Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 12.10.2020 12:56

За період з 03.10.2020 по 09.10.2020 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік 1 повідомлення про нещасний випадок на  виробництві, у тому числі: зі смертельними наслідками - 0.

Зареєстровано 42 повідомлення про встановлення гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, у яких лабораторно підтверджено зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. В медичних установах створені комісії з розслідування вказаних випадків, які з’ясовують обставини та причини гострого професійного захворювання.

Травмонебезпечною стала робота працівників швидкої допомоги:

- лікар швидкої допомоги, який прибув на виклик, під час надання хворій реанімаційних заходів, отримав тілесні ушкодження від родича пацієнтки. Обставини та причини випадку з’ясовуються комісією з розслідування нещасного випадку

На підприємствах м. Запоріжжя за вказаний період  зареєстровано 1 випадок хронічного професійного захворювання.

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування