Увага оголошення!

Дата: 12.10.2020 13:21

З нагоди відзначення Дня захисника України та  Дня українського козацтва КЗ «Центр культури та  дозвілля» Долинської сільської ради  запрошує всіх бажаючих взяти участь в патріотичній  онлайн – акції «За  землю нашу, за Вітчизну  вони на захист стать готові!».

Всі жителі  Долинської громади  мають змогу  привітати наших захисників своїми яскравими талантами: піснями, хореографічними композиціями, віршами, малюнками, поробками, які пронизані  патріотичним духом, пошаною до українських військових  та  любов’ю до України.

Мета  конкурсу – формування мовної культури,   культивування розвитку  високої патріотичної  свідомості, почуття  вірності  та  любові  до Батьківщини, розвиток патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого та сьогодення України.

Акція триватиме до 14.10. 2020р.

Надсилайте  свої роботи на  електрону пошту  kz_kultura@ukr.net або на вайбер  0734858784, обов’язково вказавши:

- прізвище та  ім’я учасника,

- назву  закладу,

- назву  роботи.

Всі учасники акції будуть відзначені  почесними подяками.

Чекаємо з нетерпінням на Ваші  роботи!

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради