День захисника України!

Дата: 15.10.2020 15:25

У зв’язку  з карантинними обмеженнями цього року відзначення Дня захисника України та  Дня українського козацтва відбувалося в онлайн – форматі.  Працівники закладів культури Долинської сільської ради  разом  з учасниками художньої самодіяльності підготували щирі  відео – привітання.

(відео привітання)

Напередодні  свята працівники закладів культури від імені  Долинської сільської ради  привітали учасників АТО та  ООС на  дому.

(фото привітання на  дому)

Також було здійснено покладання квітів  до меморіальних дошок та куточків, присвячених учасникам АТО Мазуру П.В. та Дьячкову Ю.А., які загинули за незалежність  та  територіальну цілість України.

(фото покладання квітів)

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради