Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 16.10.2020 15:10

За період з 10.10.2020 по 16.10.2020 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у запорізькій області взято на облік 1 повідомлення  про нещасний випадок на виробництві, у тому числі: зі смертельними наслідками-0.

Зареєстровано 23  повідомлення про встановлення  гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, у яких  лабораторно підтверджено зараження короно вірусною інфекцією. В медичних установах  створенні комісії з розслідування вказаних випадків, які з’ясовують обставини та  причини гострого професійного захворювання.

На одному з підприємств м.Запоріжжя працівник під час виконання чергової операції технологічного процесу, отримав удар ременем механізму в область голові. В результаті чого працівник отримав травми правої частини обличчя. Обставини та причини випадку з’ясовуються  комісією з розслідування нещасного   випадку.

На підприємствах м. Запоріжжя за вказаний період не зареєстровано випадків хронічного професійного захворювання!