A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

А в Долинській громаді поповнення!Жовтий красень тепер наш!

Дата: 22.10.2020 15:06
Кількість переглядів: 1434

Сьогодні, 22 жовтня 2020 року, на новому спортивному полі біля гімназії № 8 в м.Запоріжжі відбулася урочиста церемонія вручення ключів від шкільного автобусу за участю  сільського голови Долинської  ОТГ Богдана Федчука, голови Запорізької обласної державної адміністрації – Віталія Боговіна, голови Запорізької обласної ради-  Григорія Самардака, депутата Запорізької обласної ради – Романа Кузьменка.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, було проведено тендерні процедури для закупівлі шкільних автобусів. Переможцем відкритих торгів став ПРАТ Запорізький автомобільний завод в м.Запоріжжі. Ним вироблено спеціалізований шкільний автобус А08  на 27  пасажирських місць, у тому числі, для трьох дорослих супроводжуючих, вартістю  1 583 900 грн. за одиницю. Цей шкільний автобус було закуплено на умовах співфінансування: 60 % виділили з  обласного бюджету, 40% – з місцевого.

На разі очікуємо на отримання ще одного шкільного автобусу!

Дякуємо голові сільської ради та депутатському корпусу Долинської сільської ради завдяки яким створюються найкращі умови для маленьких здобувачів освіти!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора