Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

УВАГА!  ОГОЛОШЕННЯ!Про початок громадського обговорення!

Дата: 28.10.2020 11:13
Кількість переглядів: 604

 

 

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, Долинська сільська рада Запорізького району Запорізької області повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Генеральний план та план зонування (у складі генерального плану), оновлення з розширенням меж населеного пункту с-ща Канцерівка, Запорізького району, Запорізької області», «Генеральний план та план зонування (у складі генерального плану), оновлення з розширенням меж населеного пункту  с-ща Високогірне, Запорізького району, Запорізької області».

Замовник містобудівної документації: Долинська сільська рада Запорізького району Запорізької області.

Виконавцем Генерального плану та плану зонування є: Фізична особа підприємець Прудка І.А.

Підстава для розроблення: Рішення Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області №22 від 11.11.2016 року Про розробку містобудівної документації.

Проекти складаються з текстових та графічних матеріалів.

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено в.о. начальника Відділу містобудування архітектури та житлово-комунального господарства Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області – Волошина Тетяна Миколаївна.

Детально із матеріалами проектами містобудівної документації, пояснювальними записками, а також розділами «Охорона природного навколишнього середовища», які розробляється у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітами про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с.Долинське, вул.Центральна, буд.37, та на офіційному веб-сайті Долинської громади (dolynska-gromada.gov.ua).

Громадські слухання відбудуться 13 листопада о 14 год. 00 хв. за адресою:  Запорізька область, Запорізький район, с.Долинське, вул.Центральна, буд.37.

  Пропозиції надаються особисто.

Пропозиції генерального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

5) народні депутати України, депутати Долинської сільської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням: прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису;  від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування, з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора