Увага,оголошення!

Дата: 28.10.2020 13:49

З 10 листопада 2020 року на території  Міжнародного виставкового центру  (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») відбудуться  міжнародні спеціалізовані виставки, об’єднані спільною метою – застосування кращого світового досвіду у сфері житлово-комунального господарства, на підприємствах водопровідно- каналізаційного господарства, в будівельній сфері задля обміну досвідом та здобуття нових плідних контактів, впровадження сучасних стандартів та всебічного реформування галузі:

• XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ-2020»
  • XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2020»
  • X Спеціалізована виставка «ЄВРОБУДЕКСПО-2020»
  • XI Міжнародна спеціалізована виставка «ДОРТЕХЕКСПО-2020»

Ці виставкові заходи, започатковані для фахівців, допоможуть створити нові можливості та перспективи вигідного співробітництва влади, місцевого самоврядування та бізнес-спільноти у впроваджені проектів, що зроблять українські громади прогресивними і комфортними.

Довідкова інформація за тел..: (044)201-11-54, 201-11-59,201-11-66