Вітаємо з Днем народження!

Дата: 09.11.2020 16:11

Сьогодні святкує свій поважний ювілей чудова жінка, мама , бабуся Петрич Алла Леонтіївна !Народилася Алла Леонтіївна 85 років назад в с.Чкалове Веселівського району. Закінчила у 1951 році  Мелітопольське медичне училище.  Доля розпорядилася так, що в 1955 році молодими спеціалістами  разом з чоловіком та дворічною донечкою  вони приїхали працювати   в с.Нижню Хортицю і залишились тут на все життя. Спочатку працювала завідуючою фельдшерсько-акушерським пунктом, а коли створилась амбулаторія -  акушеркою.  Виховали донечку Наталю  , яка теж стала лікарем та 25 років очолювала Розумівську лікарську амбулаторію . Має 3 внуків та 2 правнуків. Із вдячністю та теплотою згадують  Аллу Леонтіївну односельці, бо 55 років вона була   сімейним лікарем для жителів  Н.Хортиці та Розумівки. Шановна Алло Леонтіївно!  Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого ювілею!

Ваш ювілей – то мудрості пора.

Хай буде вдосталь і в житті, і в домі

Здоров’я, щастя, злагоди, добра,

Добробуту та щирої любові!