Нагород забагато не буває!

Дата: 10.11.2020 19:19

Живе в нашій громаді чудова людина, з активною громадською позицією, з високими моральними принципами, відповідальна , член виконавчого комітету Свєтлічний Володимир Миколайович. Володимир Миколайович  давно б міг бути на заслуженому відпочинку, але це не про нього ! Він і зараз працює, всім допомагає, для нього не існує безвихідних ситуацій. Ветеран футболу, тренер, організатор не знає спокою у свої ювілейні 70 років, яке він відсвяткував 29 жовтня. З нагоди ювілею до всіх нагород додалися  орден Святого Миколая Чудотворця   від патріарха Філарета,  орден  111 ступеня від голови Запорізької обласної ради Григорія  Самардака , а також грамота та медаль від спортивного товариства « Спартак». А ще він чудовий чоловік, турботливий батько, найкращий дідусь. Щиро вітаємо Вас, Володимире Миколайовичу! Бажаємо Вам  міцного здоров’я, творчих успіхів, золотих перемог !

Літа цвіли не просто цвітом,
А проростали у труді,
Дорослими вже стали діти,
А Ви душею молоді.

Пливуть літа, мов тихі води,
І вже минає 70,
Хоч як прожитих шкода,
Та не повернути їх назад.

Хай щастя панує у Вашому домі
І радість у ньому живе,
Здоровя міцного і щирої долі
Хай Бог посилає і Вас береже.