06 листопада 2020 року відбувся ХIІ обласний дистанційний фестиваль народного мистецтва «Вольниця», присвячений 132-ій річниці від дня народження ватажка повстанського руху на Півдні України Нестора Махна.

Дата: 10.11.2020 19:31

Фото без описуФото без опису

Організаторами фестивалю виступили Гуляйпільська міська рада, відділ культури і туризму Гуляйпільської міської ради, Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради. Конкурсну програму оцінювало професійне журі з числа працівників комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради та фахівців у галузі культури Запорізької області.

Цьогоріч у фестивалі брали участь творчі колективи закладів культури Долинської сільської ради, а саме:

- вокальний колектив "Маків цвіт" Долинського клубу, керівник Данільчак Галина Василівна;

- вокальний колектив "Золота молодь" Високогірненського клубу, керівник Ханіна Ірина Сергіївна;

- танцювальний колектив "Живчики" Високогірненського клубу, керівник Болотіна Віра Сергіївна;

- танцювальний колектив "Фаворит" Розумівського будинку культури, керівник Бібік Ольга Володимирівна.

За результатами фестивалю лауреатами ІІІ премії став танцювальний колектив «Фаворит» Розумівського будинку культури. А танцювальний колектив «Живчики» Високогірненського клубу став лауреатом ІІ премії.

Від щирого серця вітаємо колективи з призовими місцями. Дякуємо всім учасникам колективів за наполегливу, самовіддану підготовку до участі у конкурсі! Пишаємося Вами!

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради