Дата: 24.11.2020 14:30

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день— це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. З нагоди відзначення  цієї важливої дати в  закладах культури Долинської сільської ради відбувся цикл тематичних заходів.

У зв’язку з карантином керівники клубних  установ  організували заходи дистанційно. Відтак  були проведені  інформаційні онлайн - години: «Збережемо гідність і свободу українського народу», «В молитві  за Україну», круглі онлайн - столи: «Пам’ятаємо подвиг героїв», «Історія нескорених», онлайн - уроки мужності: «Балада про мужність», «Ми є народ, якого не здолати!».

В Розумівському БК діяла  виставка- інсталяція «Лицарі  в боротьбі за волю».

(Розумівський  БК)

Працівники Бабурського клубу та бібліотеки хочуть презентувати  картину "Ангели в небі" юної художниці з с. Бабурка Місюри  Катерини.

(картина Місюри Катерини)

У Новозапорізькій  бібліотеці, Високогірненському та Нижньохортицькому клубах були оформлені  фоторепортажі «Революції Гідності творили Герої», «Дорога  до щастя, до волі».

(Новозапорізька  бібліотека)

(Нижньохортицький  клуб)

(Високогірненський  клуб)

КЗ «Центр культури та  дозвілля»