Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 30.11.2020 14:05
Кількість переглядів: 439

За період з 21 листопада по 27 листопада 2020 року до Запорізького відділення надійшли: 3 повідомлення про випадок хронічного професійного захворювання, 119 повідомлень про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 та 8 повідомлень про нещасні випадки, що сталися на виробництві, в тому числі 2 повідомлення про випадки смерті.

Два випадки смерті працівників підприємств м. Запоріжжя сталися внаслідок погіршення стану здоров’я. ГУ Держпраці у Запорізькій області створено спеціальні комісії з розслідування цих випадків, які з’ясовують обставини та причини їх настання.

Два працівника підприємств м. Запоріжжя отримали травми в наслідок ДТП під час пересування на автотранспорті для виконання службових обов’язків. . На підприємствах створені комісії з розслідування нещасних випадків, які з’ясовують обставини та причини їх настання.

Водій маршрутного таксі, працівник одного з автотранспортних підприємств м. Запоріжжя, підчас здійснення рейсу потрапив у дорожньо-транспортну пригоду. В результаті ДТП з іншим легковим автомобілем працівник отримав множинні травми. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

На одному з промислових підприємств м. Запоріжжя складача поїздів, який стояв на підніжці рухомого тепловозу, притисло до краю платформи,  в наслідок чого працівник отримав травму травматичне розчавлення лівої нижньої кінцівки на рівні нижньої третини лівого стегна. ГУ Держпраці у Запорізькій області створено спеціальну комісію з розслідування цього випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

На одному з промислових підприємств м. Запоріжжя працівнику при виконанні роботи з очистки обладнання частки вапняного осаду потрапили в праве око, внаслідок чого працівник отримав опік ока. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

Двірник одного з комунальних підприємств м. Запоріжжя підчас пересування по закріпленій території спіткнувся та впав, внаслідок чого отримав забій м’яких тканин правої руки. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

На одному з промислових підприємств м. Запоріжжя, внаслідок погіршення стану здоров’я працівник втратив свідомість та впав.  На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.ф


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора