Перевірка суб’єктів господарювання   згідно встановленого карантину «вихідного дня» та переходу до загальнодержавного  «помаранчевого рівня»

Дата: 30.11.2020 15:39

28 листопада мобільна група з питань перевірки дотримання обмежувальних заходів суб’єктами господарювання та фізичними особами  згідно встановленого карантину «вихідного дня» та переходу до загальнодержавного  «помаранчевого рівня» епідбезпеки у складі:Галини Данільчак – голови комісії, Юрія Мироненка – заступника голови комісії, Богдани Калашнік – член комісії, представників Запорізького районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Запорізькій області – Юлії Шостак, здійснили перевірку з дотримання обмежувальних заходів суб’єктами господарювання та фізичними особами на території  Долинської сільської ради.