Сьогодні пройшла 1 сесія депутатів 8-го скликання Долинської сільської ради!

Дата: 01.12.2020 17:25

Сьогодні в приміщенні будинку культури Долинської сільської ради відбулося перше засідання депутатів Долинської сільської ради  8 скликання. Відповідно до результатів виборів від 25 жовтня 2020 року представили голову Долинської сільської ради – Федчука Богдана Михайловича. Кожен депутат прийняв присягу, тим самим підтвердив свої наміри працювати на благо жителів Долинської громади. Також , рішенням Долинської сільської ради затвердили на посаду секретаря Долинської сільської ради – Рибак Світлану Олександрівну, на посаду заступника сільського голови з гуманітарних питань – Данільчак Галину Василівну, на посаду заступника з питань діяльності виконавчого органу – Мироненка Юрія Сергійовича, на посаду старости Розумівського старостинського округу – Богоутдинову Наталію Миколаївну.

На сесію також були запрошенні депутати Долинської сільської ради 7 скликання, яких привітали та подякували за всі роки їхньої діяльності на території Долинської  сільської ради!