ХІІ ОБЛАСНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА «ВОЛЬНИЦЯ»

Дата: 17.12.2020 11:31

06 листопада 2020 року відбувся ХIІ обласний дистанційний фестиваль народного мистецтва «Вольниця», присвячений 132-ій річниці від дня народження ватажка повстанського руху на Півдні України Нестора Махна.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Організаторами фестивалю виступили Гуляйпільська міська рада, відділ культури і туризму Гуляйпільської міської ради, Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

Конкурсну програму оцінювало професійне журі з числа працівників комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради та фахівців у галузі культури Запорізької області.

Захід відбувався дистанційно як конкурсна програма серед митців вокального, хореографічного, розмовного та інструментального жанрів.  Брали участь у фестивалі  і творчі  колективи закладів культури Долинської сільської ради, а саме:

• Вокальний колектив «Маків цвіт» Долинського клубу, керівник Данільчак Галина Василівна,
  • Вокальний колектив «Золота молодь»  Високогірненського клубу, керівник Ханіна Ірина Сергіївна,
  • Танцювальний колектив «Фаворит» Розумівського будинку культури, керівник Бібік Ольга Володимирівна,
  • Танцювальний колектив «Живчики» Високогірненського клубу, керівник Болотіна Віра Сергіївна.

За результатами відбору вокальні колективи «Маків  цвіт» Долинського клубу та «Золота молодь» Високогірненського клубу були нагороджені дипломами учасника ХІІ обласного дистанційного фестивалю народного мистецтва «Вольниця» у  номінації «Вокальні  гурти, ансамблі».

Танцювальний колектив «Фаворит» Розумівського будинку культури став  лауреатом ІІІ премії ХІІ обласного дистанційного фестивалю народного мистецтва «Вольниця» у  номінації «Хореографічні колективи».

А танцювальний колектив «Живчики» Високогірненського клубу  стали лауреатами ІІ премії ХІІ обласного дистанційного фестивалю народного мистецтва «Вольниця» у  номінації «Хореографічні колективи».

Щиро вітаємо всіх учасників з  високими результатами!  Бажаємо  натхнення, здобуття нових перемог,  творчого розвитку та професійного зростання!  Ви є окрасою Долинської громади! Пишаємося Вами!

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради