Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 21.12.2020 15:07
Кількість переглядів: 371

Фото без опису

За період з 12.12.2020 по 18.12.2020 до Запорізького відділення надійшло: 81 повідомлення про випадки гострих професійних захворювань, у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 та 4 повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництві.

         На одному з підприємств м. Запоріжжя працівник під час виконання  операції «пересипання сміття з контейнерів до сміттєвозу», підсковзнувся на дрібному гравію та впав на ліву руку. В результаті чого працівник отримав травми лівого променево-зап'ясткового суглобу. Обставини та причини випадку з'ясовуються комісією з розслідування нещасного випадку.

         На одному з автотранспортних підприємств м. Запоріжжя працівник під час пуску двигуна автобусу, не впевнившись у безпечній відстані від рухомих механізмів, рукою потрапив в зону руху привідного ременя. В результаті чого працівник отримав скальповані травми пальців правої руки. Обставини та причини випадку з'ясовуються комісією з розслідування нещасного випадку.

         На одному з підприємств м. Запоріжжя працівниця внаслідок падіння при пересуванні отримала травму лівої руки. Обставини та причини випадку з'ясовуються комісією з розслідування нещасного випадку.

На одному з підприємств м. Запоріжжя. працівник при виході зі службового автомобіля втратив рівновагу та впав на сідниці. В результаті чого працівник отримав компресійний перелом поперекового хребця. Обставини та причини випадку з'ясовуються комісією з розслідування нещасного випадку.

На підприємствах м. Запоріжжя за вказаний період  зареєстрований 1 випадок  хронічного професійного захворювання.

 

 

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування

України у Запорізькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора