Нагородження до Дня місцевого самоврядування в Україні!

Дата: 24.12.2020 12:57

З нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні  нагороджено Орденом « За заслуги перед Запорізьким краєм» І ступеня за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток  місцевого самоврядування секретаря Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області - Рибак Світлану Олександрівну .

Фото без описуФото без опису

Світлана Олександрівна користується заслуженим авторитетом і повагою у населення громади, бере активну участь в громадському житті Долинської громади. Вона - член опікунської ради та член адміністративної комісії Долинської сільської ради, член міжфракційної депутатської групи «Рівні можливості».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, практичне розв’язання актуальних проблем місцевого самоврядування Світлана Олександрівна нагороджена також Грамотами Запорізької районної ради (2008,2012), Запорізької районної державної адміністрації (2014 рік), Почесною грамотою Запорізької обласної ради (2007 рік), орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня (2017 рік), орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня (2019 рік).