Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 13.01.2021 16:06

03 січня 2021 року приймав щирі вітання з нагоди  80-річного ювілею житель села Розумівка  Кущ Анатолій Іванович. Дитинство та юність Анатолія Івановича пройшли  на о.Хортиця . Після школи був призваний до лав Радянської армії. Відслужив, закінчив інститут по спеціальності філолог, вчитель російської мови та літератури. Приїхав молодим спеціалістом в с.Вербове Пологівського району. Там зустрів свою долю, свою тендітну красуню, вірну дружину -Марію Тимофіївну  , з якою незабаром будуть святкувати золоте весілля. Марія Тимофіївна теж обрала професію  вчителя і все життя віддала школі, навчаючи дітей початкової ланки.ЇЇ педагогічний стаж – 45 років. Мають двох чудових дітей Олександра та Людмилу, які подарували їм  четверо онуків. З 1977 по 1984 рік Анатолій Іванович був директором Чубарівської середньої школи, а  1984 році очолив  Розумівську загально-освітньою школу 1-111 ст, , перевіз в село свою родину і залишився жити тут назавжди. Працював на цій посаді до 1991 року, а з 1991 по 1995 рік  працював вчителем російської мови та літератури. Його педагогічний стаж – 27 років .Вчительську династію продовжує їх донька - Людмила Миколаївна , працюючи  в рідній школі вчителем зарубіжної літератури .

Шановний Анатоліє Івановичу!

Вітаємо Вас з 80-річчям! Бажаємо добрих днів і усмішок, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят. Нехай всі Ваші дні будуть наповнені любов’ю рідних, удачею життя, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм.

Хай силу й здоров’я Господь вам дає.
Хай квітнуть дні яскравим цвітом
І будуть в них сердечність і тепло,
Щоб у житті було чому радіти,
А смутку в душі ніколи не було.

Долинська сільська рада

Розумівський старостинський округ