На початку листопада Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна України - 2020»

Дата: 09.02.2021 10:11

Завдання конкурсу е популяризація благодійництва, меценат та волонтерства,їхніх  організацій  та ефективних практик; відзначення кращих благодійників,меценатів та волонтерів,їхніх організацій та ефективних практик,інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть  в 16-тьох основних,3-х індивідуальних та 4-х спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна України» (www.blagoukraine.org, https://vboabu.org.ua,)