Напередодні Нового року танцювальні колективи закладів культури Долинської сільської ради брали участь у дистанційному Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Срібний зорепад".

Дата: 09.02.2021 10:53

Танцювальний колектив "Живчики" Високогірненського клубу (керівник Болотіна В.С.) представили на розсуд журі 2 композиції "Козачок" та "Скакуха".  А танцювальний колектив "Фаворит" Розумівського будинку культури (керівник Бібік О.В.) підготували конкурсні виступи: "Гопак" та "Ой, ти, весно!".

За результатами фестивалю- конкурсу творчі колективи отримали призові місця у номінації "хореографія", а саме:

•  танцювальний колектив "Живчики" Високогірненського клубу посіли 3 призове місце,
  • танцювальний колектив "Фаворит" Розумівського будинку культури здобули 2 призове місце.

Щиро вітаємо призерів та керівників колективів з перемогами!  Бажаємо нових творчих досягнень, сил та наснаги для втілення всіх задуманих креативних ідей! Пишиємося вами!

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради