Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 22.02.2021 07:59
Кількість переглядів: 389

Фото без опису

 

 

 

За період з 17 жовтня по 23 жовтня 2020 року до Запорізького відділення надійшли:                       1 повідомлення про випадок хронічного професійного захворювання, 76 повідомлень про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 та 7 повідомлень про нещасні випадки, що сталися на виробництві, в тому числі 2 повідомлення про випадки смерті.

Два випадки смерті працівників підприємств м. Запоріжжя стались внаслідок погіршення стану здоров’я. ГУ Держпраці у Запорізькій області створено спеціальні комісії з розслідування цих випадків, які з’ясовують обставини та причини їх настання.

Два працівника підприємств м. Запоріжжя отримали травми під час пересування. На підприємствах створені комісії з розслідування нещасних випадків, які з’ясовують обставини та причини їх настання.

Водій маршрутного таксі, працівник одного з автотранспортних підприємств м. Запоріжжя, підчас здійснення рейсу потрапив у дорожньо-транспортну пригоду. В результаті ДТП з іншим легковим автомобілем працівник отримав множинні травми. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

На одному з комунальних підприємств м. Запоріжжя виникла бійка між двома працівниками, в результаті чого один із працівників отримав травму лівого ліктьового суглобу. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

Охоронник одного з промислових підприємств м. Запоріжжя підчас відкриття воріт отримав травму лівої ноги в результаті обриву та падіння стулки воріт йому на ногу. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

 

 

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування

України у Запорізькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора