Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва

Дата: 26.02.2021 08:22
Кількість переглядів: 885

Фото без опису

    Розробіть свої ідеї щодо мікро- та малого бізнесу разом із командою, вигравайте гранти на розвиток підприємництва розміром від 60 000 до 80 000 грн та розвивайте стабільний бізнес задля покращення умов життя ваших родин.

 

Програма створена для жінок, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській областей для того, щоб вони отримали нові практичні навички або покращили існуючі, отримали знання з маркетингу, дізнатися про створення бізнесу та підприємництва для того, щоб створити власний бізнес для покращення умов життя своїх родин. При відборі учасниць, в першу чергу, пріоритет надаватиметься жінкам, які проживають вздовж контактної лінії, внутрішньо переміщеним особам та жінкам із вразливих категорій.

 

Військовий конфлікт на сході України з 2014 року зумовив те, що багато людей опинилися у вразливих умовах та щодня стикаються з проблемами:  проживаючи на контактній лінії, через те, що  стали внутрішньо переміщеними особами, або маючи членів родин з інвалідністю чи зниженим рівнем працездатності.

 

Вперше в Запоріжжі восени 2019 року за підтримки Естонської ради у справах біженців та благодійного фонду «Єдність» за майбутнє» в рамках Програми розвитку та співробітництва Естонії  83 жінки з Донецької, Луганської та Запорізької областей, котрі постраждали від конфлікту, виступили з ініціативами та зробили сміливі кроки в освоєнні нових навичок для створення власного бізнесу та поліпшення життя своїх сімей.

Завдяки проведенню Мейкатону «Розширення прав та можливостей жінок», наданню грантів на підприємництво, а також наставництву п’ять малих підприємств зараз працюють як стійкі мікропідприємства на сході України. Наполегливо втілюючи свої ідеї, жінки досягли значних успіхів – дохід їх сімей зріс на 68%.

Завдяки надихаючій силі та креативності  жінок зі сходу України разом з нашими досвідченими наставниками та партнерами у організації заходу ми хочемо розширити можливості жінок! Це єдина унікальна програма, що об’єднує 100% жінок-учасниць.

 

«Програма розширення можливостей жіночого підприємництва» розпочнеться 24-25 квітня та продовжиться 11-23 травня 2021 року, повністю в режимі ОНЛАЙН.

 Завдяки проведенню навчання в рамках програми, виділенню грантів на підприємництво та наданню подальшої 6-місячної підтримки та консультування фахівцями (наставництво) ми хочемо підтримати бізнес-ідеї, які перетворяться у працюючі підприємства.

 

 

 

 

 

   Перша частина програми з підприємницької діяльності надасть знання щодо ведення власного малого бізнесу та переваг роботи у команді.  Участь в проекті (навчанні)  дасть можливість зрозуміти, чи Ви можете займатися підприємницькою діяльністю.

Запрошуємо приєднатися до нас 300 найбільш вмотивованих учасниць: жінок різного віку, котрі мають змогу створити та керувати або працювати в мікро- чи малому бізнесі.

 

Частина 1 програми відбудеться 24-25 квітня в режимі онлайн.

       Детальніше про подію читайте тут: https://www.facebook.com/events/164652688524035/

 

     ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА

     11-23 травня 2021 року

      ОНЛАЙН
  

60 команд після проходження частини 1 «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва», які розроблять початковий бізнес-план та будуть мати високу мотивацію розпочати власний бізнес на сході України, будуть відібрані для участі в частині 2 «Програми підприємництва» в рамках «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва».

 

      Протягом 14 днів програми Ви покращите та отримаєте нові навички щодо підприємництва, дізнаєтесь про основи розвитку власного бізнесу та навчитеся створювати проєкт своєї послуги чи товару. Наші досвідчені наставники будуть поруч із вами в онлайн, щоб втілити це у життя!

 

Немає обмежень у сферах ваших бізнес-ідей: будь-то текстильна та реміснича діяльність або промисловість, аграрний сектор, послуги в сфері харчування та кейтерінгу, будівництво, технології, послуги краси та оздоровлення, різні види інших послуг, а також інші напрямки та сфери діяльності.
 

Програма підприємництва складається з наступних частин:

  • Семінари-тренінги зі створення бізнес-планів, визначення складу команди, маркетингових планів, маркетингових інструментів, розробки послуг і товарів, складання бюджету та розрахунок собівартості товарів і послуг та їх ринкової ціни;
  • Зустрічі для обговорення прогресу Вашої команди, планів та потреб у консультаціях разом із наставниками;
  • Зустрічі онлайн спілкування з досвідченими наставниками;
  • Тренінги з презентації та монтажу відео;

 

За результатами конкурсу проектів 20 найкращих команд, які представлять бізнес-маркетинговий план разом із першою версією своєї послуги чи товару (продукту), отримають цільові гранти на організацію бізнесу в розмірі від 60 000 до 80 000 грн в залежності від необхідних витрат для придбання обладнання та техніки. Протягом шести місяців з командами-переможцями працюватимуть місцеві та міжнародні наставники.

         

       Вихід в Інтернет
              Якщо ваша заявка про реєстрацію буде затверджена, але при підготовці до участі в навчанні у вас виникнуть проблеми доступу до Інтернету, організатори будуть допомагати вирішити це питання у кожному індивідуальному випадку окремо.

 

Реєстрація

Участь у «Програмі підприємництва» буде відкрита для команд жінок, котрі взяли участь у першій частині Програми розширення прав і можливостей жіночого підприємництва, яка відбудеться 24-25 квітня.
Детальніше ви можете прочитати тут і подати заявку до 15 березня 2021 року.

 

Заявка до «Програми підприємництва»  відкривається 26 квітня!

Приєднуйтесь на Facebook для оновлень щодо подій: https://www.facebook.com/events/164652688524035/

 

У разі виникнення питань, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою:

zm.ednist2021@gmail.com    (або за телефонами 095-611-87-98 (Раїса): Донецька, Луганська області, 068-221-22-80 (Лідія) Запорізька, Харківська, Дніпропетровська області).

 

#G48EMPOWHER

 

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

* детальна програма буде надана після частини 1 «Вступ та воркшоп»  «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва» для того, щоб врахувати у програмі фактичні потреби учасниць, які візьмуть участь у навчанні.

 

Протягом 1123 травня у частині 2 «Програми підприємництва», команди, які візьмуть участь, отримають:

 

- НАВЧАННЯ на онлайн-зустрічах з висококваліфікованими фахівцями в рамках наставницької діяльності та онлайн-консультації з міжнародними експертами.

 

- СЕМІНАРИ-ТРЕНІНГИ щодо розробки товарів і послуг та їх адаптації до умов ринку під час коронавірусу, планування та розвиток бізнесу, бухгалтерські аспекти, фінансове планування, розрахунок собівартості продукту та ринкової ціни, маркетинг, онлайн-маркетинг у соціальних медіа, основи дизайну, створення та монтаж відео, презентаційні навички, управління командою.  

 

- ЧАС ДЛЯ РОБОТИ В КОМАНДІ вдома. В розкладі занять заплановано час, щоб працювати разом з командою над розробкою бізнес-ідеї, маркетингового плану та першою версією Вашого продукту чи послуги.

 

- ФІНАЛЬНИЙ КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ, ЯКИЙ БУДЕ ОЦІНЮВАТИСЯ ЕКСПЕРТНИМ ЖУРІ, за результатами якого будуть відібрані 20 команд переможців для отримання гранту та подальшої участі у проекті «Програма розширення можливостей жіночого підприємництва».

 

Семінари-тренінги та зустрічі з наставниками будуть відбуватися протягом 14 днів. Програма розрахована на 4 – 6 днів. В той же час, у Вас буде достатньо часу, щоб працювати вдома разом з командою над розробкою бізнес-ідеї та маркетингового плану та першою версією Вашого продукту (товару) чи послуги.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора