Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 15.03.2021 10:33
Кількість переглядів: 562

За тиждень з 06.03.2021 по 12.03.2021 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік:

- 12 повідомлень про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоровя м. Запоріжжя, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19;

- 2 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, у т.ч.: повідомлень про групові нещасні випадки - 0, випадків смерті на виробництві – 1;

- 3 повідомлення про випадки хронічного професійного захворювання.

 

На одному з промислових підприємств м. Запоріжжя працівник під час виконання посадових обов’язків відчув раптове погіршення стану здоров’я та знепритомнів. Співробітники викликали бригаду швидкої медичної допомоги, працівники якої  констатували його смерть.  Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області створена комісія із спеціального розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини нещасного випадку.

На одному з підприємств м. Запоріжжя працівник, не зупинивши роботу механічного пресу по вирубуванню металевої смуги, проводив корегування напрямку металевої смуги, в результаті чого пресом йому травмувало ліву руку. Роботодавцем створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора