A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Стан ринку праці в Запорізькому районі

Дата: 15.03.2021 11:23
Кількість переглядів: 645

Фото без опису

 

За сприяння служби зайнятості протягом січня-лютого 2021 року 191 особа знайшла роботу, в тому числі 128 безробітних, з них 1 безробітний з числа внутрішньо переміщених осіб та 9 безробітних - учасників АТО/ООС. З початку року 7 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 1 особа започаткувала власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 20 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 29 осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 березня 2021 року на обліку в Запорізькій районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 1 285 безробітних.

Кількість вакансій у базі даних на 1 березня 2021 року становила 257 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водії, продавці, електромонтери, електрогазозварники, медсестри, слюсарі, кухарі, токарі, вихователі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, менеджерів та економістів з відповідним досвідом роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора