Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 22.03.2021 15:50
Кількість переглядів: 720

Фото без опису

За період з 13.03.2021 по 19.03.2021 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік 4 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, в т.ч. зі смертельним наслідком, групові нещасні випадки та з тяжкими наслідками – відсутні.

Зареєстровано 22 повідомлення про встановлення гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, у яких лабораторно підтверджено зараження коронавірусною інфекцією COVID-19, в тому числі 1 із них - випадок смерті. В медичних установах створені комісії з розслідування вказаних випадків, які з’ясовують обставини та причини гострого професійного захворювання.

 

06.03.2021 на одному із підприємств м. Запоріжжя працівник з налагоджування устаткування переносив редуктор, вагою 7 кг, з одного цеху до другого. Під час переміщення по відкритій території підприємства він раптово послизнувся на пішохідній доріжці, частково вкритої кригою, впав та травмував ногу. Обставини та причини настання нещасного випадку з’ясовуються комісією з розслідування нещасного випадку.

14.03.2021 водій автотранспортних засобів одного із підприємств м. Запоріжжя здійснював перевезення пасажирів за маршрутом на міському транспорті. Ввечері, наприкінці зміни, на кінцевій зупинці, коли він вийшов із салону на вулицю, до нього підійшли двоє невідомих осіб і нанесли тілесні ушкодження. Внаслідок цього працівник отримав пошкодження (гематоми) обличчя. Обставини та причини настання нещасного випадку з’ясовуються комісією з розслідування нещасного випадку, яку утворив роботодавець.

15.03.2021 на машинобудівному підприємстві м. Запоріжжя працівник під час пересування по території дільниці цеху перечепився та впав на підлогу, внаслідок цього отримав перелом носу. Роботодавець утворив комісію з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

На одному із підприємств м. Запоріжжя працівниця при виконанні робіт на штампувальному верстаті, вирішила поправити штамп. Та коли вона ввела праву руку в небезпечну зону при працюючому верстаті, то чотири пальці її руки були травмовані. Обставини та причини настання нещасного випадку з’ясовуються комісією з розслідування нещасного випадку, яку утворив роботодавець.

 

На підприємствах м. Запоріжжя за вказаний період випадки хронічних професійних захворювань не зареєстровано.

 

 

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування

України у Запорізькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора