До уваги страхувальників!

Дата: 22.03.2021 15:51

З 01.01.2021 набув чинності наказ Мінфіну від 15.12.2020 №773, яким затверджено нову об’єднану звітність з ПДФО, військового збору та ЄСВ. Дана звітність є квартальною та подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем ??звітного кварталу.

При цьому зміни в податковому законодавстві не вплинули на Порядок прийому заяв-розрахунків, за якими Фонд фінансує надання матеріального забезпечення застрахованим особам, який на сьогодні відбувається у штатному режимі.

Додатково нагадуємо, що у разі порушення порядку використання коштів роботодавець несе повну відповідальність та відшкодовує Фонду в повному обсязі неправомірно витрачену суму страхових коштів і сплачує штраф у розмірі 50% від такої суми.

За несвоєчасне повернення або повернення не в повному обсязі страхових коштів спеціалістами Фонду буде застосовано штраф у розмірі 10% страхових коштів з одночасним нарахуванням пені у розмірі 0,1% зазначених сум.

З усіх виниклих питань звертатися за телефонами (061) 233 21 72 або (061) 233 14 43.

Запорізьке

відділення УВД ФССУ у