Протягом квітня 2021 року в Запорізькій області триває загальнообласна акція «Місячник зайнятості жінок».

Дата: 08.04.2021 09:05

Шановні жінки, фахівці Запорізької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості радо допоможуть Вам за такими напрямками:

• пошук підходящої роботи і сприяння у працевлаштуванні;
  • навчання новим професіям, перепідготовка та підвищення кваліфікації згідно з потребами ринку праці на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця, як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві;
  • направлення на оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру;
  • сприяння у започаткуванні власної справи шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Ви можете також отримати інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням.

Всі послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно !