Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 05.05.2021 09:49
Кількість переглядів: 1026

Фото без опису

За період з 24 квітня по 30 квітня 2021 року до Запорізького відділення надійшли: 21 повідомлення про випадки гострого професійного захворювання (COVID-19) у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, 4 повідомлення про випадки хронічних професійних захворювань та 5 повідомлень про нещасні випадки, що сталися на виробництві, 2 з яких випадки смерті на підприємстві.

На одному з промислових підприємств м. Запоріжжя працівник при пересуванні по території дільниці наступив на трубу, впав та отримав перелом голені. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

На одному з промислових підприємств м. Запоріжжя працівник під час заміни сталевого канату заліз на кришку редуктора, щоб відкрутити болтові з’єднання. Приблизно через 1 хвилину сталося сходження канату, працівник стрибнув з кришки редуктора, вдарився правою ногою об двигун та травмувався. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

На одному з промислових підприємств м. Запоріжжя працівник виконував роботи по установці гідроциліндра на екскаваторі. В результаті зсуву циліндра він отримав травматичну ампутацію нігтьової фаланги третього пальця правої руки. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

В одному з навчальних закладів м. Запоріжжя у працівника сталося погіршення стану здоров’я, він впав і втратив свідомість. На місце події була викликана бригада швидкої медичної допомоги, працівниками якої було констатовано його біологічну смерть. Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області створена спеціальна комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

На одному з підприємств м. Запоріжжя працівник виконував підрядні роботи з очищення пресувального обладнання на території підприємства. У зв’язку з погіршення стану здоров’я, він підійшов на прохідну підприємства і попрохав викликати машину швидкої медичної допомоги, так як йому стало зле. На місце події була викликана бригада швидкої медичної допомоги, працівниками якої було констатовано його біологічну смерть. Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області створена спеціальна комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

 

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування

України у Запорізькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора